Strona główna » Płatności i formy wysyłki
Kategorie
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Bezpłatna dostawa towaru w sklepie MpBielizna.pl

Płatności i formy wysyłki

Płatności i formy wysyłki

1.    Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Informacje o kosztach dostawy dostępne są na Stronie produktowej.
2.    Koszty dostawy zostaną dodane do ceny w zależności od zamówionego towaru i wyboru Klienta co do sposobu dostawy, przy składaniu zamówienia.  
3.    Przed dokonaniem zamówienia Klinowi wskazana będzie łączna kwota jaką będzie musiał uiścić w związku z dokonaniem zamówienia wraz z wszelkimi kosztami dodatkowymi, w tym kosztami dostawy.
4.    Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania na bieżąco zmian w cenach produktów oraz do przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych oraz wyprzedaży. Uprawnienie, o którym mowa w poprzednim zdaniu, nie ma wpływu na zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.   
5.    Płatność za zamówione produkty może nastąpić w następujących formach:
a)    przy odbiorze - realizacja zamówienia w takim wypadku rozpoczyna się po zakończeniu procesu składania zamówienia;
b)    przelewu elektronicznego i kartą płatniczą, w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep - realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.
6.    Zamówienia z dostawą poza terytorium Polski, muszą być wcześniej uzgodnione z obsługą sklepu. Forma płatności w tym przypadku – przedpłata. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia wpływu należności na konto Sklepu.
7.    W przypadku braku dokonania płatności w formie przelewu elektronicznego i kartą płatniczą, w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep bezpośrednio po złożeniu zamówienia i odesłaniu Klienta przez Serwis na stronę internetową Podmiotu realizującego płatność umowa sprzedaży uważana jest za niezawartą.
8.    Wydanie towaru nastąpi w czasie określonym w potwierdzeniu zamówienia, jednak nie później niż w ciągu 30 (trzydziestu) dni od daty zawarcia umowy, przy czym wydanie towaru uzależnione jest od dokonania płatności przez Klienta. O wszelkich przeszkodach wpływających na czas realizacji zamówienia Klient zostanie powiadomiony niezwłocznie na podany przez niego adres poczty elektronicznej. W wypadku, gdyby wydanie towaru miało nastąpić w terminie dłuższym niż 30 dni, Sklep skontaktuje się z Klientem. W takim wypadku strony mogą ustalić nowy termin realizacji lub Konsument może od umowy odstąpić.
 
Koszty wysyłki w sklepie internetowym mpbielizna.pl.
Bezpłatna dostawa zamówień powyżej 50zł

 
 
Koszty wysyłki dotyczą terenu Polski.
Przejdź do strony głównej